Pamětní alej

Dne 14. října 2022 byly žáky šestých tříd vysázeny čtyři třešně jako začátek pamětní aleje žáků a budoucích absolventů naší základní školy. Školní projektový den jsme spojili s republikovým projektem „72 hodin“, který si klade za cíl spolupracovat a víc vnímat svět kolem sebe, posílit vztahy v místních komunitách a vytvořit hodnoty a zajímavé podněty pro smysluplné trávení volného času.

Podzimní hrátky 2022

SPŠ a ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk Vás srdečně zvou na zábavné podzimní dopoledne
Podzimní hrátky ze zahrádky
─dýně─
v sobotu 22. 10. 2022 od 9.00 do 13.00 hod.
v prostorech vestibulu školy

Studovna

od října mají žáci možnost ve vybraných dnech a časech navštívit novou studovnu. Více informací naleznete v přiložených plakátech.

Mgr. Aleš Vyvial, ředitel školy

Přihlášení do ŠD

Vážení rodiče, v příloze tohoto článku je připojen zápisový lístek do školní družiny.

1) Přihlásit můžete své děti online. Vyplněnou a podepsanou přihlášku pošlete oskenovanou na e-mail: radka.peliskova@zsbrusperk.cz
nebo
2) Vyplněnou přihlášku můžete doručit do poštovní schránky školy u služebního vchodu (naproti Restaurace U Hynečků)
nebo
3) 1. 9. 2022 od 7.00 do 8.30 h. bude prováděn zápis do ŠD ve vestibulu školy

Organizace 1. září 2022 a prvých školních dnů

ve čtvrtek 1. 9. 2022 proběhne slavnostní zahájení školního roku v sále školy následovně:

• 8.30 h. 1. – 4. třídy, sraz dětí bude v kmenové třídě v 8.15 h., společně s třídním učitelem pak půjdou do sálu
  • 9.30 h. 5. – 9. třídy, sraz dětí bude v kmenové třídě v 9.15 h., společně s třídním učitelem pak půjdou do sálu

Pozn.: Kapacita sálu je zcela naplněná, vstup do sálu mají povolen pouze rodiče prvňáčků!

Nejčastější dotazy při nástupu do školy

Kdy zjistíme, že je naše dítě přijato do školy?
Vydáním rozhodnutí o přijetí je formální akt uzavřen. O převzetí či doručení rozhodnutí rodiče obvykle informujeme emailem.

Kdy a jak zjistíme, do které třídy je naše dítě zařazeno?
V průběhu školního roku rodiče obdrží tuto informaci při převzetí rozhodnutí o přijetí. Při organizaci nového školního roku je přesné rozdělení žáků obvykle známo na konci srpna a tato informace o zařazení do konkrétní třídy je zaslána rodičům obvykle emailem.

Subscribe to