Volné pracovní místo – speciální pedagog

Od 1. 9. 2023 nabízí ZŠ Brušperk volné místo speciálního pedagoga. Jedná se o plný úvazek. Nutná je kvalifikace podle zákona 563/2005 Sb. v platném znění. Více informací na: sekretariat@zsbrusperk.cz

§ 18

Speciální pedagog
Speciální pedagog získává odbornou kvalifikaci vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd

a) zaměřené na speciální pedagogiku,

Nebude to úkol těžký, jít v dubnu do školy pěšky

Vážení rodiče,
Spolek přátel školy V. Martínka při ZŠ Brušperk a základní škola ve spolupráci s Městem Brušperk připravili na měsíc duben akci s názvem Nebude to úkol těžký, jít v dubnu do školy pěšky.

Hlavním cílem je motivovat děti (i jejich rodiče) k přirozenému pohybu cestou do školy a omezit dopravu v nejbližším okolí školy. Zároveň bude téma dopravní výchovy zařazeno častěji do vyučování.

Zdravé hranice v digitálním světě dětí

Spolek přátel školy, základní škola a Sociální a zdravotní komise města Brušperk Vás zvou dne 13. 4. 2023 od 17 do 19 na besedu Zdravé hranice v digitálním světě dětí. Setkání se uskuteční v sále ZUŠ. Zváni jsou především rodiče dětí ve věku 6 až 15 let. Lektorky: Mgr. Markéta Ubíková (digitální koučka a lektorka digitálních dovedností, Google Certified Trainer 2023) a Mgr. Tereza Odstrčilová (psycholožka).

Studovna

Vážení rodiče,
od října mají žáci možnost ve vybraných dnech a časech navštívit novou studovnu. Více informací naleznete v přiložených plakátech.


Mgr. Aleš Vyvial, ředitel školy

Subscribe to