Přijetí žáků na naši školu (aktualizace 15. 4. 2024)

Vážení rodiče budoucích prvňáčků mimo spádový obvod Brušperk,
velmi nás těší Váš zájem zapsat Vaše dítě do brušperské školy. Bohužel konstatujeme, že počet podaných žádostí rodičů ze spádového obvodu obsadil možné kapacity budoucích prvých tříd. Není tedy v našich možnostech další děti přijmout. Proto se prosím pro přijetí Vašich dětí obraťte na Vaši spádovou školu, která přednostně tyto žáky přijímá.
Děkujeme za pochopení.

3D tisk na Základní škole Vojtěcha Martínka v Brušperku

Od letošního školního roku se žáci naší školy zabývají 3D tiskem. V rámci projektu „Průša do škol“ se nám podařilo získat zápůjčku 3D tiskárny Průša mK3s+ v podobě stavebnice, na které modelujeme a tiskneme různé předměty a pomůcky do výuky.
V měsíci březnu žáci 8. tříd navštívili výstavu pana Martina Taichla 3D tisku v Brušperku. Pan Taichl se rozhodl nám darovat další 3D tiskárnu, která nám zefektivní práci s 3D tiskem. Za to panu Martinu Taichlovi velmi děkujeme.

Výluka Stará Ves nad Ondřejnicí - výstavba OK na sil. I/58

V příloze jsou výlukové jízdní řády pro linky č. 371, 373, 374 a 376. Na lince č. 371 došlo k drobným časovým posunům dvou spojů, z důvodu jejich zajištění dle jízdního řádu. Zbylé linky č. 373, 374 a 376 mají upraveny všechny spoje po celé své trase. Návaznosti (přestupy) v zastávce Brušperk, střed byly zachovány tak, jak jsou cestující běžně zvyklí.

Tyto výlukové jízdní řády jsou prozatím v platnosti do neděle 21.4.2024. Od pondělí 22.4.2024 dojde k jejich úpravě, ale plánované úpravy budou menšího rozsahu, než nyní.

Zápis do 1. třídy (aktualizace 15. 2. 2024)

Vážení rodiče budoucích prvňáčků mimo spádový obvod Brušperk,
velmi nás těší Váš zájem zapsat Vaše dítě do brušperské školy. Bohužel konstatujeme, že počet podaných žádostí rodičů ze spádového obvodu obsadil možné kapacity budoucích prvých tříd. Není tedy v našich možnostech další děti přijmout. Proto se prosím pro přijetí Vašich dětí obraťte na Vaši spádovou školu, která přednostně tyto žáky přijímá.

Přijímací zkoušky na SŠ 2024

Nový informační web PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA STŘEDNÍ ŠKOLY - JARO 2024


Jednotná přijímací zkouška, jež se koná formou písemného testu ze vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura a písemného testu ze vzdělávacího oboru Matematika a její aplikace ve dvou termínech, je stanovena v řádném termínu na dny:
Čtyřleté obory vzdělání, včetně nástavbového studia:
1. termín: pátek 12. dubna 2024
2. termín: pondělí 15. dubna 2024

Pamětní alej

Dne 13. října 2023 byly žáky šestých tříd vysázeny další tři třešně jako pokračování loni zahájené výsadby pamětní aleje žáků a budoucích absolventů naší základní školy. Školní projektový den jsme spojili s republikovým projektem „72 hodin (www.72hodin.cz)“
Subscribe to